Ringjoon

Ringjoon on RSRi podcast, kus RSRi liikmed ja vilistlased arutlevad teemadel, mis ulatuvad Togo välispoliitikast Iraani tuumaleppeni. Tutvustame erinevaid riike, nendevahelisi suhteid ning arutleme probleemide üle, mis parasjagu maailmaareenil elevust tekitavad. Mängimata ei jää ka muusika, mida oleme kokku kogunud igast maailma nurgast.

Ringjoon alustas 2008. aastal Noorteraadios, kuid 2014. aasta alguses kolis üle Generaadiosse. 50-minutilises saates analüüsivad kahte kuni kolme teemat saatejuht ja kaks külalist. Harvad ei ole ka erisaated, kus formaadis esineb muudatusi. Alates 2018. aasta kevadhooajast viime kord semestris läbi raadio mälumängu, kus üksteisega võtavad mõõtu RSRi väikese ringi liikmed ja selle vilistlased.

Kindlasti on külla oodatud ka teised huvilised. Kui tunned, et mõni välispoliitikaga seotud teema kripeldab ning sooviksid oma mõtteid teistega jagada, või igatsed kuulda saadet millestki, mis südamelähedane, siis võta meiega julgelt ühendust!

Ringjoone tegemistega saab reaalajas kursis olla Ringjoone Facebooki lehel. Juba toimunud saadetega võid tutvuda Ringjoone Mixcloudi koduleheküljel.

etEesti