Ringjoon

Ringjoon on RSRi raadiosaade, kus käsitletakse mitmesuguseid rahvusvaheliste suhetega seotud teemasid. Saates tutvustame sealjuures erinevaid riike, nende välispoliitikat ning arutleme probleemide ja küsimuste üle, mis parasjagu maailmaareenil elevust tekitavad.

Ringjoon alustas 2008. aastal Noorteraadios, kuid 2014. aasta alguses kolisime üle Generaadiosse. Saatejuhtideks on RSRi liikmed ja vilistlased. Kutsume eetrisse ka külalisi, kes meile mõnda teemat lähemalt tutvustavad ning üldist arutelu edasi viia aitavad. Näiteks 2014. aasta kevadsemestril käisid stuudios välistudengid Ukrainast, Leedust, USAst, Albaaniast, Bangladeshist ja Valgevenest ning rääkisid enda riigist ja sealsest poliitilisest olukorrast.

Kindlasti on külla oodatud ka teised huvilised. Seega, kui tunned, et Sul kripeldab mõni välispoliitikaga seotud teema hingel ning sooviksid seda teistega jagada või igatsed kuulda saadet millestki, mis Sulle südamelähedane, võid meiega julgelt ühendust võtta!

Ringjoone tegemistega saab reaalajas kursis olla Ringjoone facebooki lehe kaudu siit. Täpsema ajakava ning juba toimunud saadetega võid tutvuda Generaadio veebilehel http://generaadio.ee/saated/ringjoon/.

Saateid saab järele kuulata siin.

Muideks! Meie saateid saab järele LUGEDA. Neljandast dimensioonist. http://4dimensioon.org/author/ringjoon/

Varasemaid Noorteraadio aegseid saateid on võimalik kuulata SIIT ja SIIT.