Ringjoon

Ringjoon on RSRi raadiosaade, kus käsitletakse mitmesuguseid rahvusvaheliste suhetega seotud teemasid. Saates tutvustame erinevaid riike, nende välispoliitikat, rahvusvahelisi suhteid ning arutleme probleemide üle, mis parasjagu maailmaareenil elevust tekitavad.

Ringjoon alustas juba 2008. aastal Noorteraadios, kuid 2014. aasta alguses kolisime üle Generaadiosse. Tavapäraseks formaadiks on kujunenud kolm saatejuhti ja kolm teemat, kuid nädalast nädalasse esineb ka muudatusi. Saatejuhtideks on RSRi liikmed ja vilistlased. Mõnikord kutsume eetrisse külalisi, kes meile mõnda teemat lähemalt tutvustavad ning üldist arutelu edasi viia aitavad. Näiteks 2014. aasta kevadsemestril käisid stuudios 

välistudengid Ukrainast, Leedust, USAst, Albaaniast, Bangladeshist ja Valgevenest ning rääkisid enda riigist ja sealsest poliitikast.

Kindlasti on külla oodatud ka teised huvilised. Seega, kui tunned, et Sul kripeldab mõni välispoliitikaga seotud teema hingel ning sooviksid seda teistega jagada või igatsed kuulda saadet millestki, mis Sulle südamelähedane, võid meiega julgelt ühendust võtta!

Ringjoone tegemistega saab reaalajas kursis olla Ringjoone facebooki lehe kaudu siit. Täpsema ajakava ning juba toimunud saadetega võid tutvuda Generaadio veebilehel http://generaadio.ee/saated/ringjoon/.

Saateid saab järele kuulata siin.

Muideks! Meie saateid saab järeleLUGEDA. Neljandast dimensioonist. http://4dimensioon.org/author/ringjoon/

Varasemaid Noorteraadio aegseid saateid on võimalik kuulata SIIT ja SIIT.